לוגו חדש מנטליטי (4).png

מי אני

אני לא יועץ רגיל; אני עובד כתף אל כתף עם לקוחותיי כדי להוציא לפועל פתרונות בצורה סיסטמטית, לאורך זמן. בשיתוף פעולה עם מנהיגים כמוך, אני חוקר לעומק כדי לספק עצות ותמיכה מדוייקת שמובילים להצלחה אמיתית. אני עושה זאת על ידי ייעוץ, אימון ופיתוח שבאים לידי ביטוי בביצועים גבוהים יותר והשפעה עמוקה יותר.

ואני אוהבים להישאר בסביבה במהלך הדרך.

הכירו את צוות המנהיגים שיעזרו לארגון שלכם לצמוח היטב ולהגיע רחוק.

בעל ניסיון של 12 שנים בהובלת פעילות עסקית-תפעולית בארגונים גדולים.

מומחה בניהול אפקטיבי, ייעוץ אסטרטגי, הקמה ושיפור תהליכי עבודה פנים ארגוניים בראיה רחבה.

מוביל ומנהל כסמנכ״ל פיתוח עסקי בניקה, פרוייקט לשינוי חברתי באמצעות ספורט. מתמחה בניהול והנעת עובדים תוך יצירת סביבה תומכת, תוך כדי יצירת סינרגיה ופתרון רב ממדי המכוון להשגת המטרות של הארגון.

אני מאמין שכדי לנצח במירוץ לתוצאות, השאלה שעלינו לשאול אינה ״איך אני מנצח?״, אלא ״איך אני נותן לאנשים סביבי את הכלים להוביל ולנצח גם ללא נוכחותי״?

ובדיוק שם, כשאנחנו הופכים את האנשים סביבנו לטובים יותר, הביצועים הכי טובים שלהם יוצאים החוצה, וגם התוצאות מגיעות.

וזה בדיוק מה שתקבלו ממני כשנעבוד ביחד. כלים שיבנו אתכם, את הארגון שלכם ואת הצוות סביבכם, לטובים יותר, מגובשים יותר, יעילים יותר ובאופן טבעי - למוצלחים וחזקים יותר.

בואו נתחיל.

1.png

כולנו מונעים מהשראה כזו או אחרת, זה גם מה שמקנה לנו כוח להעביר את הידע והמסר שלנו הלאה. ישנם גורמי השראה רבים בחיינו, ההורים שלנו, בני הזוג, חברים ואנשים שעשו את זה בגדול ועוררו בנו את התשוקה. את ההשראה שלי אספתי מדמויות רבות בעולם הספורט, דוגמא ומופת למשמעת, הצבת מטרות ועבודה קשה. אבל יותר מהכל את ההשראה שלי אני לוקח ובעיקר מביא אליכם מהמסע האישי, מחוויות החיים ומהסיטואציות שאני חוויתי. סיטואציות שעצבו אותי ונתנו לי את הכוח!

 

בעשרים וחמש השנים האחרונות אני עוסק בניהול, שיווק והפקה של אירועים תוך התמקדות באירועי ספורט, ליווי ספורטאים, קידום פרויקטים ויזמות בספורט. לאורך השנים ניהלתי הפקות ותוכן במאות אירועים והפקות שטח מורכבות בהשתתפות עשרות אלפי אנשים. ההפקות מבית היוצר שלי (MITOS-SIMBA) נחשבות כהפקות מקצועיות, עשירות בתוכן, מאורגנות לפרטי פרטים ומנוהלות לפי הספר.

משך עשור הפקתי בהתנדבות את אירועי ההתרמה של תנועת הנוער לילדים עם צרכים מיוחדים “כנפיים של קרמבו” אירועים במסגרתם גייסה התנועה מיליוני שקלים.

 

במהלך השנים צברתי ניסיון עשיר בעבודה עם ילדים ונוער, ספורטאים חובבים ומקצוענים. החל בגידול של שני ילדים ספורטאים (טניס וכדורסל) אשר ניהלו קריירות עד לגיוסם לצבא והתנהלו באורך חיים ספורטיבי ומשטר אימונים, עבור דרך תפקידי כמנהל קבוצת כדורסל כעשור ומנהל מחלקת נוער.

2.png

מחכים בקוצר רוח לפגוש אותך